trawy.info
 

Kontakt oraz pytania i odpowiedzi

Przejdź do pytań i odpowiedzi.

Ważne! Wiadomość wysłana na poniższy adres będzie dostarczona administratorowi, który zajmuje się serwisem tylko od strony technicznej. Wszystkie pytania dotyczące bezpośrednio traw, trawników, uprawy roślin itp. proszę umieszczać na forum lub kierować bezpośrednio do innych zarejestrowanych użytkowników.

Adres kontaktowy: admin at trawy kropka info

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Ogólne

Co to jest za strona?

Serwis Trawy jest miejscem w internecie, które daje możliwość wszystkim interesującym się trawami na poszerzenia swojej wiedzy i wymianę doświadczeń z innymi.

Kto sie zajmuje serwisem?

Od strony technicznej Miłosław Frey, od strony merytorycznej Ludwik Frey.

Ile na tym zarabiacie?

Nic. Serwis jest niekomercyjny.

Artykuły i inne materiały

Mam ciekawy artykuł, wiadomość, recenzję itp. Czy mogę to opublikować?

Oczywiście! Wszelkie materiały przyczyniające się do rozwoju serwisu są mile widziane. Proszę skorzystać z formularza "zaproponuj publikację" w profilu użytkownika lub przesłać materiały administratorowi. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania modyfikacji w tekstach.

Jak mogę pomóc w rozwoju serwisu?

Przesyłając ciekawe materiały (teksty, zdjęcia) do opublikowania oraz dzieląc się uwagami na temat działania serwisu, ewentualnych błędach itp. Można też umieścić nasz link lub banner na swojej stronie.

Ile płacicie za artykuły?

Nic. Serwis jest niekomercyjny.

Co mogę mieć w zamian za moją pracę?

Na razie głównie satysfakcję... Autorom tekstów oraz zdjęć możemy zapewnić link lub banner.

Rejestracja i użytkownicy

Po co się rejestrować?

Rejestracja daje dostęp do dodatkowych funcji serwisu, jak na przykład: kontakt z innymi użytkownikami, łatwiejsze i szersze korzystanie z forum, dodawanie artykułów itp. Planowanych jest też kilka nowych funkcji dla zarejetrowanych użytkowników.

Chcę napisać wiadomość do innego użytkownika, ale nie wiem jak.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą się kontaktować z innymi zarejestrowanymi użytkownikami. Po zalogowaniu się do serwisu na liście użytkowników pojawi się ikonka umożliwiające dostęp do formularza wysyłania wiadomości.

Co robicie z moimi danymi?

Dane podane przy rejestracji są przechowywane w bazie danych chronionej hasłem i dostępne publicznie tylko na życzenie zainteresowanego użytkownika. Są one wykorzystywane tylko do umożliwienia kontaktu z innymi użytkownikami lub ułatwień w korzystaniu z serwisu i w żadnym przypadku nie są przekazywane osobom trzecim.

Nie chcę aby moje dane były publicznie widoczne.

W profilu użytkownika, dostępnym po zalogowaniu, można wyłączyć wyświetlanie swoich danych na liście. W celu całkowitego usunięcia danych z bazy, proszę kontaktować się z administratorem.

Zgubiłem hasło. I co teraz?

Przy logowaniu należy wpisać swój adres email oraz zaznaczyć kwadracik "zagubione hasło". Nowe hasło zostanie wysłane na podany adres, o ile jest on znany systemowi.

Inne

Wysłałem wam link, artykuł itp., ale go nie ma na stronie.

Najprawdopodobniej czeka on na zatwierdzenie przez redakcję. Po akceptacji pojawi się na łamach serwisu. Jeśli materiał nie może być zaakceptowany, powiadomimy o tym, o ile tylko znany nam jest adres mailowy autora.

Dlaczego jest tak mało obrazków?

Serwis jest projektowany, aby zapewnić jak największą czytelność i szybkość. Dlatego przedkładamy funkcjonalny układ strony nad przeładowanie grafiką.

Nie ma tutaj odpowiedzi na moje pytanie...

Korzystając z formularza na górze tej strony, można zadać pytanie bezpośrednio administratorowi.

Przejdź do adresu kontaktowego.
 
strona wygenerowana w 0.0685 sek.