trawy.info
 

Forum użytkowników

Tutaj można zostawiać wiadomości dla innych użytowników serwisu oraz odpisywać na nie. Można tutaj zadawać pytania, dzielić się doświadczeniami...
Uwaga! Wpisy niezgodne z tematyką serwisu lub z ogólnie przyjętymi zasadami grzeczności będą usuwane.

Do korzystania z tablicy ogłoszeń rejestracja nie jest potrzebna. Jednak zarejestrowani (i zalogowani w trakcie wysyłania wiadomości) użytkownicy będą otrzymywać mailem odpowiedzi na dyskusje, w których biorą czynny udział oraz mogą dołączać pliki do swoich wiadomości. Zarejestrować się bezpłatnie można tutaj.

Lista : Góra : Poziom wyżej : Odpowiedz

BAMBUS - SOLARY [IRENEUSZ BORYCKI : 2009-10-23, 10:36:57]
BAMBUS
DLACZEGO KOGOŚ Z MARSZU, ZWYKŁEGO LAIKA MIAŁBY NI Z TEGO NI OWEGO ZACZĄĆ BAWIĆ TEMAT TRAW, A SZCZEGÓLNIE BAMBUSA?
ODPOWIEDZ TO - BEZPOŚREDNIA ZAMIANA ENERGII SŁOŃCA NA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ (bez procesu spalania) , CZYLI WYKORZYSTAĆ WIADOMOŚCI Z BUDOWY TYCH ROŚLIN DO SKONSTRUOWANIA SUPER TANIEGO SOLARU.
JA NIE DAJĘ ODPOWIEDZI NA TO PYTANIE, LECZ SAM CHCĘ JĄ POZNAĆ.
STĄD ZADANE PRZEZE MNIE NASTĘPNE PYTANIA.
JAKA JEST BUDOWA LIŚCI BAMBUSA?
CO POWODUJE JEGO TAK SUPER SZYBKI WZROST?
CZY JEST TO ENERGIA SKUMULOWANA W NASIONACH?
CO SPOWODOWAŁO ZADANIE PRZEZE MNIE DWU OSTATNICH PYTAŃ ?
OTO ODPOWIEDZ.
BAMBUS DO KILKU MIESIĘCY ROŚNIE NAJSZYBCIEJ I DOPIERO PO ZAKOŃCZENIU WZROSTU WYRASTAJĄ LIŚCIE .ZATEM MAŁO PRAWDOPODOBNE JEST, ABY TO BEZPOŚREDNIE PRZETWARZANIE ENERGII SŁOŃCA POWODOWAŁO WZROST. BYĆ MOŻE SŁOŃCE POWODUJE GIGANTYCZNĄ KUMULACJĘ ENERGI W NASIONACH , TO RAZ ,DWA CZY CZASEM TO NIE CIEPŁO POWODUJE POCZĄTKOWY ROZWÓJ, A SŁOŃCE JEST KATALIZATOREM ?
CZY BAMBUS WZRASTAJĄC NIE ODBIERA CZASEM ENERGI BEZPOŚREDNIO Z JEDNOSTKI CIEPŁA POWODUJĄC JEJ OZIĘBIENIE ?
PYTANIA SIĘ MNOŻĄ ?
ZATEM ZNAJOMOŚĆ BUDOWY BAMBUSA JEST SZCZEGÓLNIE ISTOTNA/
PROSIŁ BYM O PODANIE MI INFORMACJI GDZIE ZNAJDĘ INFORMACJE NA TEMATY:
BUDOWA LIŚCI
BUDOWA NASION B
UDOWA GAŁĘZI TEJ ROŚLINY
ITD.
ISTOTNE JEST ABY BYŁY TAM OPISANE RYSUNKI.
ZA POMOC BĘDĘ ZOBOWIĄZANY .

Lista : Góra : Poziom wyżej : Odpowiedz

Zaloguj sie lub zarejestruj aby wyslac wiadomosc

 
strona wygenerowana w 0.0148 sek.